CIHLIDWORLD FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Mlade leleupky

Goto down 
AutorSpráva
Hathor




Počet príspevkov : 16
Registration date : 15.04.2008

Mlade leleupky Empty
OdoslaťPredmet: Mlade leleupky   Mlade leleupky I_icon_minitime18/10/2008, 18:49

Ďalšie výtery už dopadli lepšie, z prvých nič nezostalo. Po ďalšom výtere som 5. októbra
odlovil ( odsal ) mladé tenkou hadičkou, je to asi ten najlepší spôsob
a aj najľahší ako z poteru niečo zachovať. Laughing
Mlade leleupky Kapia_11

Mladé mali ešte žĺtkový vak,
keď som ich prelovil a plávali ( skôr sa len tak vznášali ) bounce bounce viac hore bruchom, niežeby skapíňali, ale ten vak ich pretáčal vždy na chrbát, ale bolo to v pohode.
Mlade leleupky Kapia_12

Mladých bolo po odchyte asi 60 ks. Momentálne ešte žije zhruba 50 ks, trochu ťažšie sa to ráta, v tom poháre to bolo prehľadné. Po týždni sa mladé celkom rozplávali, začal som ich kŕmiť mrazeným cyklopom a jemným krmivom SAK. Potravu začali prijímať celkom dobre a dnes sa už idú pozabíjať aby sa čo najrýchlejšie napratali.
Samica ešte po odchyte mladých chvíľu nechápala kde sú Shocked , chodila stále na miesto, odkiaľ som ich odsal, boli v skalnej dutine na jednej kope.
Mlade leleupky Kapia_13

Samec
Mlade leleupky Kapia_14
Mlade leleupky Kapia_16
Mlade leleupky Kapia_17

Samička
Mlade leleupky Kapia_15
Návrat hore Goto down
 
Mlade leleupky
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
CIHLIDWORLD FORUM :: TANGANIKA :: Altolamprologus, Julidochromis, Lamprologus, Neolamprologus-
Prejdi na: